Vakar susėdę už stalo svarstėme, ką mums namie auginti.
Pasiūlymų buvo nemažai, tačiau apsistojome ties 4 iš jų:
1. Liptusų plantacija
2. Bonzai karvė
3. Bonzai kiaulė
4. Arbatos grybas
1. Liptusų plantacija
2. Bonzai karvė
3. Bonzai kiaulė
4. Arbatos grybas
Paaiškinimas: žmonės sako, jog liptusai, tai tokie augalai, kurie atrodo kaip akmenys. Bonzai karvė ir bonzai kiaulė yra mūsų išmislas - maždaug toks dalykas kaip tie japoniški bonzai medeliai, na tiesiog kad mažiau vietos užimtų. Arbatos grybo ko gero pristatinėti nereikia.
Kodėl tamsiaisiais viduramžiais išliko tik Aristotelio knygos ir Biblija?
Ogi labai paprasta, tais laikais knygas perrašinėdavo tik vienuoliai. Knygą perrašyti užtrunka labai daug laiko. Vadinasi vienuolis išsirinkdavo knygą pagal abėcėlę ir pradėdavo perrašinėti. Perrašydavo kokią nors Aristotelio knygą (raidė "A"), po to Bibliją (raidė "B"), o po to dar jei laiko likdavo tai perrašydavo ir keleta choralų (raidė "C").
Apie faktus
Pavardės nenorėjęs skelbti Puskvailis pripažino, kad niekaip negali suprasti vidaus degimo variklio principo. Jam kyla įtarimas, kad kiekviename automobilyje įtaisyti genetiškai modifikuoti arkliai, kurių dėka jis ir juda. Tai patvirtina ir tas faktas, kad yra automobilio gale yra vamzdis, iš kurio eina smarvė. Tai ko gero yra organinių atliekų pašalinimo instrumentas. Šį įtarimą ypač sustiprina tai, kad automobilio galios yra matuojamos arkliais. Be to aukščiau minėtas Puskvailis nėra vienintelis, kuriam kyla tokie įtarimai. Gerai žinoma, kad dar XIX a. pabaigoje dauguma gyventojų automobilį vadino velnio išmislu. Iki šiol Amazonės džiunglese gyvena gentys, kurios tuo tiki. Šiuolaikinio mokslo pasiekimai leidžia teigti, kad automobilis tikrai nėra velnio išmislas, bet Puskvailio teorija apie genetiškai modifikuotus arklius verta dėmesio ir artimiausiu metu bus išnagrinėta eiliniame Pažangos frakcijos susirinkime.
-- parašė Puskvailis